Příručka effortless cool.  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ 
Doručení domů zdarma od 999 CZK*
Protože život je příliš složitý na to, abychom si ho komplikovali s jedním outfitem, dnes hledáme „eleganci bez námahy“, kterou dodávají určité dobře zkombinované základní oděvy.
*Doprava zdarma pouze na produkty z nové kolekce, na které se nevztahuje žádná sleva.
Novinky Šaty
džíny Topy a body
kalhoty Obuv
Doručení domů zdarma od 999 CZK
Prodloužená lhůta pro vrácení
Vyzvednutí online objednávek na prodejně je dostupné
Najděte prodejnu
@Stradivarius
Spotify Tiktok Instagram Facebook Twitter Youtube
Pokud se tento e-mail nezobrazuje správně,klikněte sem..
V případě dalších dotazů navštivte sekci s nápovědou na našich webových stránkách.
Tento e-mail jste obdrželi jménem společnosti Inditex Česká republika, s.r.o. a/nebo STRADIVARIUS ESPAÑA, S.A., protože jste nám v minulosti udělili souhlas se zasíláním obchodních sdělení od značky STRADIVARIUS. Nezapomínejte, že podrobnější informace o tom, jak používáme vaše osobní údaje a jaká jsou vaše práva, najdete v zásadách ochrany soukromí, které jsou k dispozici na webových stránkách STRADIVARIUS, a/nebo zasláním.
Pokud se chcete odhlásit, klikněte zde. V případě dalších dotazů navštivte sekci s nápovědou na našich webových stránkách.